Berlingo VAN

Już od 1007 PLN netto/mies.*

Nowy Citroën Berlingo Van to idealny partner dla profesjonalistów, który sprosta wyzwaniom każdego dnia. Spełni najbardziej zróżnicowane oczekiwania dzięki możliwości wyboru długości nadwozia, wersji wyposażenia oraz szerokiej gamie silników Diesel BlueHDi lub benzynowych PureTech współpracujących z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

 • Ładowność 1000 kg (wersja M wersja Worker/Driver oraz Club o zwiększonej ładowności), wersja XL z ładownością 950 kg w standardzie
 • Kabina Extenso® umożliwia przewóz 3 osób i pozwala na zwiększenie długości oraz pojemności przestrzeni ładunkowej − wystarczy złożyć fotel pasażera
 • Wysoka pozycja za kierownicą, zawieszenie i izolacja akustyczna zapewniają optymalny komfort jazdy
 • Przestrzeń ładunkowa Nowego Citroëna Berlingo Van może mieć objętość aż do 4,4 m3
 • 6 uchwytów do mocowania ładunków w standardzie

Technologie:

 • 20 Systemów wspomagających prowadzenie, w tym funkcja bez kluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu, hamulec postojowy, wyświetlacz w polu widzenia drogi
 • Citroën Connect Navi
 • Mirror Screen (funkcja współpracująca z protokołami Apple Car Play i Android Auto)
 • Indukcyjna ładowarka smartfona
 • Technologia Surround Rear Vision, która zapewnia lepszy poziom widoczności dzięki obrazom z kamer wyświetlanych na 5’’ ekranie
 • Grip Control z funkcją Hill Descent Assist, który dostosowuje trakcję przednich kół do warunków drogowych

 

Jest dostępny z jednostkami benzynowymi PureTech oraz silnikami Diesla BlueHDi

Dlaczego warto go mieć?

Inteligentne technologie
Grip Control z funkcją Hill Descent Assist
20 systemów wspomagających prowadzenie

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  Citroën Berlingo VAN – Zużycie paliwa od 5,3 do 7,7 l/100 km w cyklu mieszanym. Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) 140 do 174 g/km. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z przepisami prawa europejskiego, w tym rozporządzenia (UE) 2017/1151 i rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają m.in. zróżnicowanego wyposażenia danego samochodu, stylu oraz warunków jazdy. *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 82 418,00 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1007 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.