Berlingo VAN

Już od 1150 PLN netto/mies.*

Citroën Berlingo Van to nowoczesny i wszechstronny samochód dostawczy, który dostosuje się do Twoich oczekiwań, dzięki możliwości wyboru długości nadwozia oraz szerokiej gamie silników najnowszej generacji.

 • Dwie wersji długości nadwozia: standardowa M o długości 4,4 m (ładowność do 650 kg lub do 1000 kg) oraz przedłużona XL o długości 4,75 m i ładowności do 950 kg
 • Gama silników: benzynowy 1.2 PureTech 110 KM z manualną skrzynią biegów oraz trzy wersje z silnikiem Diesla: 1.5 BlueHDi 100 KM z manualną skrzynią biegów, 1.5 BlueHDi 130 KM z manualną lub automatyczną skrzynią biegów
 • Wersja XL dostępna w wersji załogowej – pomieści nawet 5 osób
 • Objętość przestrzeni ładunkowej może wzrosnąć z 3,3 m³ do 3,8 m³ w wersji M oraz z 3,9 m³ do 4,4 m³ w wersji XL
 • Modułowa kabina Extenso może sprawować funkcję mobilnego biura, dzięki regulowanemu stolikowi

Komfort to jego drugie imię – idealnie zestrojone zawieszenie, przemyślana izolacja akustyczna, wygodne siedzenia oraz aż do 17 systemów wspomagających kierowcę:

 • Adaptacyjny tempomat wykryje pojazd jadący przed Tobą i automatycznie dostosuje bezpieczny odstęp
 • System Surround Rear Vision wyświetli obraz otoczenia z dwóch kamer na kolorowym ekranie 5” zlokalizowanym w mniejscu wewnętrznego lusterka wstecznego, co zapewnia dostęp do obrazu otoczenia z trzech perspektyw
 • System Grip Control z funkcją Hill Descent Assist dostosowuje trakcję przednich kół do warunków drogowych

Dlaczego warto go mieć?

Modułowość
Komfortowa kabina
Spokój i harmonia w trakcie jazdy

Zobacz również


  Zapytaj o ofertę indywidualną na


  Dane kontaktowe


  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  Citroën Berlingo VAN – Zużycie paliwa od 5,3 do 7,7 l/100 km w cyklu mieszanym. Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) 140 do 174 g/km. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z przepisami prawa europejskiego, w tym rozporządzenia (UE) 2017/1151 i rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają m.in. zróżnicowanego wyposażenia danego samochodu, stylu oraz warunków jazdy. * Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 108 600 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1150 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.