Ë-BERLINGO VAN

Już od 1742 PLN netto/mies.*

Nowy Citroën ë-Berlingo Van to idealna propozycja mobilności dla małych i średnich przedsiębiorstw, firm dostawczych oraz osób prowadzących działalność rzemieślniczą lub handlową. Zapewnia komfort użytkowania przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji dzięki:

 • Zasięgowi wynoszącemu do 275 km*
 • Możliwości szybkiego naładowania akumulatorów do poziomu 80% w 30 minut
 • Braku kompromisów w kwestii użyteczności i wyposażenia: to 100% Berlingo Van
 • Możliwości jazdy w trybie ë-komfort
 • Dostępowi do usług ułatwiających codzienne użytkowanie samochodu elektrycznego (zdalne programowanie ładowania, planowanie tras itp.)

Przygotuj się! Już od 22 listopada dołącz do rządowego programy „Mój elektryk” i skorzystaj z dotacji nawet 27 000 zł***

Nowy Citroën ë-Berlingo Van ułatwia codzienną eksploatację i umożliwia spokojną jazdę dzięki płynności, jaką zapewnia tryb elektryczny:

 • Bezproblemowy wjazd do stref objętych ograniczeniami emisji CO2
 • Zero emisji zanieczyszczeń, zero hałasu, zero wstrząsów: brak wibracji i odgłosu pracy silnika
 • Stale dostępna moc i moment obrotowy, co przekłada się na stabilne osiągi i płynną jazdę

Poznaj wszystkie zalety Nowego Citroën ë-Berlingo Van w trakcie codziennej eksploatacji.

Dlaczego warto go mieć?

ZASIĘG DO 275 KM
100% WYDAJNEJ JAZDY
PROSTE I PRAKTYCZNE ŁADOWANIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 143 795 zł okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1742 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. **Zgodnie z homologacją w cyklu WLTP – Efektywny zasięg różni się w zależności od wersji, oraz wielu innych czynników, obejmujących m.in: styl jazdy, warunki pogodowe, rodzaj trasy i wykorzystanie ogrzewania. ***Program „Mój elektryk” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) jest dostępny od 12 lipca 2021 roku dla osób fizycznych (nieprowadzących działalności gospodarczej) przy zakupie elektrycznego samochodu osobowego (BEV M1). Dofinansowanie wynosi 18 750 zł dla osób fizycznych do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł brutto, bez wymogów dotyczących minimalnego przebiegu rocznego. W przypadku osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu. Od 22 listopada 2021 r. do 30 września 2025 r. lub wyczerpania budżetu, będzie można składać wnioski o dofinansowanie zakupu pojazdów zeroemisyjnych kategorii M1, N1 oraz L1e-L7e przez podmioty niebędące osobami fizycznymi. Szczegółowe informacje dotyczące m.in warunków składania wniosków, w tym formularza dostępnego na stronie NFOŚiGW, terminu wypłaty dotacji po zakupie pojazdu oraz pozostałych wymagań znajdują się na stronach serwisu gov.pl. Dostępność dofinansowania uzależniona jest od poziomu wykorzystania budżetu programu. W terminie najbliższych tygodni, zapowiadany jest też program dla przedsiębiorców, samorządów i innych instytucji. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.