ë-Jumpy

Od 1380 PLN netto miesięcznie*

Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric z napędem elektrycznym to idealny partner Twojej firmy, który spełni oczekiwania profesjonalistów zarówno podczas jazdy w mieście, jak i poza nim.

  • Zasięg nawet 330 km
  • Możliwość szybkiego naładowania akumulatorów do 80% w 30 minut
  • Stuprocentowy Jumpy: zero kompromisów w kwestii praktyczności i użytecznego wyposażenia
  • Jazda w trybie ë-comfort
  • Dostęp do usług ułatwiających eksploatację samochodu elektrycznego (zdalne programowanie ładowania, planowanie podróży, …)

Citroën ë-Jumpy – 100% ëlectric to nowy wymiar komfortu i wyjątkowo harmonijna eksploatacja:

  • Bezproblemowy dostęp do obszarów objętych ograniczeniami w zakresie emisji CO2,
  • Zero zanieczyszczeń, zero hałasu, zero stresu: brak wibracji i cicha praca napędu,
  • Natychmiastowa dostępność mocy i momentu obrotowego, zapewniająca dobre osiągi i płynne prowadzenie,
  • Zdalne ustawianie temperatury wnętrza za pośrednictwem aplikacji MyCitroën lub ekranu dotykowego z systemem usług Connect Navi,
  • Przemyślane schowki.

Dlaczego warto go mieć?

ZASIĘG NAWET 330 KM
100% WYDAJNEJ JAZDY
PROSTE I PRAKTYCZNE ŁADOWANIE

Zobacz również

Zapytaj o ofertę indywidualną na

Dane kontaktowe

Polityka prywatności

Citroën Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa, (w dalszej części dokumentu zwana „Spółką”) - Administrator danych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (dalej także jako „RODO”), gromadzi Pani/Pana dane osobowe w celu przygotowania i przedstawienia wyceny lub oferty odkupu Pani/Pana samochodu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych https://www.citroen.pl/polityka-prywatnosci.html

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

Mam prawo cofnąć moją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

*Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 134 000 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1380 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.