ë-Jumpy

JUŻ OD 2219 PLN * netto/mies.*

Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric z napędem elektrycznym to idealny partner Twojej firmy, który spełni oczekiwania profesjonalistów zarówno podczas jazdy w mieście, jak i poza nim.

 • Zasięg nawet 330 km**
 • Możliwość szybkiego naładowania akumulatorów do 80% w 30 minut
 • Stuprocentowy Jumpy: zero kompromisów w kwestii praktyczności i użytecznego wyposażenia
 • Jazda w trybie ë-comfort
 • Dostęp do usług ułatwiających eksploatację samochodu elektrycznego (zdalne programowanie ładowania, planowanie podróży, …)

Przygotuj się! Już od 22 listopada dołącz do rządowego programy „Mój elektryk” i skorzystaj z dotacji nawet 27 000 zł***

Citroën ë-Jumpy – 100% ëlectric to nowy wymiar komfortu i wyjątkowo harmonijna eksploatacja:

 • Bezproblemowy dostęp do obszarów objętych ograniczeniami w zakresie emisji CO2,
 • Zero zanieczyszczeń, zero hałasu, zero stresu: brak wibracji i cicha praca napędu,
 • Natychmiastowa dostępność mocy i momentu obrotowego, zapewniająca dobre osiągi i płynne prowadzenie,
 • Zdalne ustawianie temperatury wnętrza za pośrednictwem aplikacji MyCitroën lub ekranu dotykowego z systemem usług Connect Navi,
 • Przemyślane schowki.

Dlaczego warto go mieć?

ZASIĘG NAWET 330 KM
100% WYDAJNEJ JAZDY
PROSTE I PRAKTYCZNE ŁADOWANIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 174 687 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2 219 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. **Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem. ***Program „Mój elektryk” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) jest dostępny od 12 lipca 2021 roku dla osób fizycznych (nieprowadzących działalności gospodarczej) przy zakupie elektrycznego samochodu osobowego (BEV M1). Dofinansowanie wynosi 18 750 zł dla osób fizycznych do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł brutto, bez wymogów dotyczących minimalnego przebiegu rocznego. W przypadku osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu. Od 22 listopada 2021 r. do 30 września 2025 r. lub wyczerpania budżetu, będzie można składać wnioski o dofinansowanie zakupu pojazdów zeroemisyjnych kategorii M1, N1 oraz L1e-L7e przez podmioty niebędące osobami fizycznymi. Szczegółowe informacje dotyczące m.in warunków składania wniosków, w tym formularza dostępnego na stronie NFOŚiGW, terminu wypłaty dotacji po zakupie pojazdu oraz pozostałych wymagań znajdują się na stronach serwisu gov.pl. Dostępność dofinansowania uzależniona jest od poziomu wykorzystania budżetu programu. W terminie najbliższych tygodni, zapowiadany jest też program dla przedsiębiorców, samorządów i innych instytucji. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.