ë-Jumpy

W LEASINGU 102%

Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric z napędem elektrycznym to idealny partner Twojej firmy, który spełni oczekiwania profesjonalistów zarówno podczas jazdy w mieście, jak i poza nim.

 • Zasięg nawet 330 km
 • Możliwość szybkiego naładowania akumulatorów do 80% w 30 minut
 • Stuprocentowy Jumpy: zero kompromisów w kwestii praktyczności i użytecznego wyposażenia
 • Jazda w trybie ë-comfort
 • Dostęp do usług ułatwiających eksploatację samochodu elektrycznego (zdalne programowanie ładowania, planowanie podróży, …)

Citroën ë-Jumpy – 100% ëlectric to nowy wymiar komfortu i wyjątkowo harmonijna eksploatacja:

 • Bezproblemowy dostęp do obszarów objętych ograniczeniami w zakresie emisji CO2,
 • Zero zanieczyszczeń, zero hałasu, zero stresu: brak wibracji i cicha praca napędu,
 • Natychmiastowa dostępność mocy i momentu obrotowego, zapewniająca dobre osiągi i płynne prowadzenie,
 • Zdalne ustawianie temperatury wnętrza za pośrednictwem aplikacji MyCitroën lub ekranu dotykowego z systemem usług Connect Navi,
 • Przemyślane schowki.

Dlaczego warto go mieć?

ZASIĘG NAWET 330 KM
100% WYDAJNEJ JAZDY
PROSTE I PRAKTYCZNE ŁADOWANIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Citroën Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa, (w dalszej części dokumentu zwana „Spółką”) - Administrator danych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (dalej także jako „RODO”), gromadzi Pani/Pana dane osobowe w celu przygotowania i przedstawienia wyceny lub oferty odkupu Pani/Pana samochodu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych https://www.citroen.pl/polityka-prywatnosci.html

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

  Mam prawo cofnąć moją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 134 000 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1380 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.