Wirtualny Salon aut użytkowych Citroëna

Samochody dostawcze i adaptacje od ręki

Berlingo

Już od 66 467 ZŁ netto

Sprawdź szczegóły

Jumpy

Już od 88 332 ZŁ netto

Sprawdź szczegóły

Jumper

Już od 114 669 ZŁ netto

Sprawdź szczegóły

Nowoczesny leasing operacyjny dla przedsiębiorców:

Płacąc miesięczne raty w znanej z góry wysokości możesz korzystać z nowych samochodów bez zamrażania środków pieniężnych i problemów związanych z odsprzedażą.

  • Opłata wstępna od 1zł
  • Wybór okresu spłaty: 24, 36, 48 lub 60 miesięcy
  • Assistance 24h i samochód zastępczy
  • Karta paliwowa
  • Możliwość wyboru kontraktu serwisowego
  • Dwie opcje na koniec umowy: wykup lub zwrot pojazdu

Trzy kroki do Twojego Citroëna

Wybór samochodu

Wybierz model Citroëna i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ preferowaną wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów.

Prośba o ofertę

Wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą aby uszczegółowić wybrany model i ofertę. Pamiętaj! Prośba o ofertę nie zobowiązuje Cię do zakupu samochodu.

Finalizacja zamówienia

Dzięki elastycznym metodom finansowania możesz dopasować ofertę do potrzeb Twojej firmy. Nie czekaj, rozpocznij profesjonalną podróż w swoim nowym Citroënie.

Profesjonalna oferta samochodów dostawczych Citroëna dla Twojej firmy

Szeroki wybór samochodów dostawczych i adaptacji dostępnych od ręki

Wsparcie CITROËN BUSINESS CENTER

Oferta szyta na miarę

Nowoczesne finansowanie Free2Move Lease

Oferta leasingowa FREE2MOVE LEASE® jest skierowana do przedsiębiorców. Miesięczna rata netto dla przykładowych modeli przyjęta została dla okresu leasingu 48 miesięcy, rocznego przebiegu 20.000 km i wpłacie początkowej 10%. Rata zawiera Assistance + samochód zastępczy oraz kartę paliwową. Szczegóły programu Free2Move Lease oraz ostateczne warunki finansowania znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.