Jumper

Już od 1200 PLNnetto/mies.*

Citroën Jumper ma bardzo nowoczesny design, który odzwierciedla wyjątkową funkcjonalność i modelowy komfort. Samochód oferuje dużą przestrzeń ładunkową przy zachowaniu optymalnych wymiarów zewnętrznych. Przedni napęd gwarantuje dobre prowadzenie i niskie zużycie paliwa.

 • Aż do 17m3 przestrzeni ładunkowej
 • Dostępny w 8 konfiguracjach nadwozia o pojemności ładunkowej od 8 do 17 m3 oraz w wersji osobowej z liczbą miejsc od 5 do 9
 • Metalowa przegroda przestrzeni ładunkowej zabezpiecza kierowcę i pasażerów przed przewożonymi przedmiotami oraz izoluje ich od hałasu
 • Największa w segmencie szerokość przestrzeni ładunkowej: pomiędzy nadkolami (1,42 m), pomiędzy ścianami (1,87 m), pojemność przestrzeni ładunkowej od 8 do 17 m3
 • Furgon dostępny w wersjach Control, Club, Driver i Worker
 • Wersje podwozie oraz platforma

Technologie:

 • Active Safety Brake
 • System rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości
 • Grip Control
 • Funkcja wspomagania zjazdu ze wzniesienia HDC
 • Citroën Connect Box, który monitoruje zużycie paliwa, wskazuje pozycję samochodu oraz umożliwia jego lokalizację, monitoruje przeglądy okresowe oraz udziela wskazówek dotyczących ecodrivingu.

 

Jest dostępny z silnikami Diesla BlueHDi

Dlaczego warto go mieć?

Funkcjonalny i praktyczny z ustawną przestrzenią ładunkową
Inteligentne technologie
Systemy wspomagające prowadzenie

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  Citroën Jumper – Zużycie paliwa od 8,4 do 10,1 l/100 km w cyklu mieszanym. Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) 222 do 266 g/km. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z przepisami prawa europejskiego, w tym rozporządzenia (UE) 2017/1151 i rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają m.in. zróżnicowanego wyposażenia danego samochodu, stylu oraz warunków jazdy. *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 134011,5 okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1200 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.