ZAPYTAJ O OFERTĘ »

Nowy Jumper

Dostępny w LEASINGU OD 101%

Poznaj nową odsłonę Citroën Jumper, która redefiniuje standardy nowoczesnych samochodów dostawczych. Citroën Jumper dzięki nowym atutom i bardziej wyrazistej stylistyce w połączeniu z nową tożsamością marki Citroën w postaci odświeżonego logo, ma wszystkie karty w ręku, aby zainaugurować czwartą dekadę sukcesów w segmencie samochodów dostawczych.

Nowy Jumper robi także kolejny krok naprzód w zakresie łączności. Wersje ze średniej półki wyposażone są w 5-calowy ekran dotykowy, umożliwiający obsługę funkcji audio i telefonu podłączonego przez Bluetooth. Modele z wyższej półki posiadają duży 10-calowy ekran dotykowy z wbudowaną nawigacją i funkcją bezprzewodowego połączenia z systemami CarPlay i Android Auto.

Nowy Jumper zapewnia nie tylko zaawansowaną technologię, ale także komfort i bezpieczeństwo. Dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak elektryczny hamulec postojowy, wygodniejszy w obsłudze niż ręczny, cyfrowe wewnętrzne lusterko wsteczne, funkcję bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu, itp. Citroën Jumper sprawi, że Twoja podróż będzie jeszcze bardziej wygodna i bezpieczna. Dodatkowo by poprawić Twój komfort dostępne są również nowe systemy wspomagania jazdy, takie jak system wykrywania zmęczenia kierowcy lub automatyczne hamowanie awaryjne z wykrywaniem pieszych i rowerzystów.,

Dlaczego warto go mieć?

Innowacyjne rozwiązania zwiększające komfort i bezpieczeństwo podróży
Nowy design i estetyka pojazdu, który podkreśla jego nowoczesność i innowacyjność.
Zaawansowane funkcje łączności i systemy wspomagania jazdy.

Zobacz również


  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe


  Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

  Dołącz do nas!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą oraz jak najlepiej zadbać o Twoje doświadczenia z nami!

  Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności.

  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

  Pozostańmy w kontakcie!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą!
  Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Pozostańmy w kontakcie!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Uzyskaj lepsze oferty!

  Poznajmy się! Chcemy lepiej dostosowywać Twoje doświadczenia z nami, poprzez zwracanie uwagi na Twoje konkretne potrzeby, na to co lubisz i czego nie lubisz!
  Będziemy zachwyceni, jeśli pozwolisz nam zrozumieć, co lubisz, czytasz i robisz z nami, abyśmy mogli zaoferować Ci lepsze i spersonalizowane oferty.
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Dołącz do naszych partnerów!

  Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ciekawymi rzeczami! Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) ) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 179440 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 22%, miesięczna rata leasingowa netto: 1080 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. ** Oferta leasingowa dotyczy modeli Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu od 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.