Jumpy

Od 1 186 PLN netto/mies.*

Nowa generacja Citroëna Jumpy ma zoptymalizowaną konstrukcję, dzięki czemu jest jeszcze bardziej dopasowana do potrzeb, komfortowa i bezpieczna. Samochód jest wyposażony w liczne systemy wspomagające prowadzenie i silniki najnowszej generacji. To idealny partner dla Bohaterów Codzienności!

 • Ładowność 1,4 t (dla silników BlueHDi 2.0 z podwyższoną ładownością)
 • Wysokość 1,90 m we wszystkich wersjach Citroën Jumpy z łatwością mieści się na wszystkich parkingach
 • 3 dostępne długości nadwozia: XS – 4,60 m; M – 4,95 m; XL – 5,30 m
 • 4 wersje wyposażenia: Club, Worker, Driver, Control
 • Wersje z kabiną załogową mogą pomieścić aż do 6 pasażerów, zachowując przestrzeń ładunkową 4 m3
 • Schowki o łącznej pojemności 73 l

Technologie:

 • Grip Control
 • Kamera cofania z funkcją Top Rear Vision*- wyświetla na ekranie dotykowym widok z lotu ptaka wokół samochodu
 • Citroën Connect Navi
 • System Mirror Screen
 • Inteligentne światła mijania
 • Kontrola martwego pola, alarm niezamierzonego przekroczenia linii, monitoring koncentracji kierowcy: zmniejszenie ryzyka wypadków

 

Jest dostępny z silnikami Diesla BlueHDi

Dlaczego warto go mieć?

Ładowność 1,4 t przy wysokości 1,9 m
Komfort parkowania
Inteligentne technologie

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  Citroën Jumpy – Zużycie paliwa od 6,2 do 7,8 l/100 km w cyklu mieszanym. Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) 163 do 231 g/km. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z przepisami prawa europejskiego, w tym rozporządzenia (UE) 2017/1151 i rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają m.in. zróżnicowanego wyposażenia danego samochodu, stylu oraz warunków jazdy. *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 118 575 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1186 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.