Jumpy

Już od 960 PLN netto miesięcznie*

Nowa generacja Citroëna Jumpy ma zoptymalizowaną konstrukcję, dzięki czemu jest jeszcze bardziej dopasowana do potrzeb, komfortowa i bezpieczna. Samochód jest wyposażony w liczne systemy wspomagające prowadzenie i silniki najnowszej generacji. To idealny partner dla Bohaterów Codzienności!

 • Ładowność 1,4 t (dla silników BlueHDi 2.0 z podwyższoną ładownością)
 • Wysokość 1,90 m we wszystkich wersjach Citroën Jumpy z łatwością mieści się na wszystkich parkingach
 • 3 dostępne długości nadwozia: XS – 4,60 m; M – 4,95 m; XL – 5,30 m
 • 4 wersje wyposażenia: Club, Worker, Driver, Control
 • Wersje z kabiną załogową mogą pomieścić aż do 6 pasażerów, zachowując przestrzeń ładunkową 4 m3
 • Schowki o łącznej pojemności 73 l

Technologie:

 • Grip Control
 • Kamera cofania z funkcją Top Rear Vision*- wyświetla na ekranie dotykowym widok z lotu ptaka wokół samochodu
 • Citroën Connect Navi
 • System Mirror Screen
 • Inteligentne światła mijania
 • Kontrola martwego pola, alarm niezamierzonego przekroczenia linii, monitoring koncentracji kierowcy: zmniejszenie ryzyka wypadków

 

Jest  dostępny z silnikami Diesla BlueHDi

Dlaczego warto go mieć?

Ładowność 1,4 t przy wysokości 1,9 m
Komfort parkowania
Inteligentne technologie

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Citroën Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa, (w dalszej części dokumentu zwana „Spółką”) - Administrator danych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (dalej także jako „RODO”), gromadzi Pani/Pana dane osobowe w celu przygotowania i przedstawienia wyceny lub oferty odkupu Pani/Pana samochodu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych https://www.citroen.pl/polityka-prywatnosci.html

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

  Mam prawo cofnąć moją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Citroën Jumpy – Zużycie paliwa od 6,2 do 7,8 l/100 km w cyklu mieszanym. Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) 163 do 231 g/km. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z przepisami prawa europejskiego, w tym rozporządzenia (UE) 2017/1151 i rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają m.in. zróżnicowanego wyposażenia danego samochodu, stylu oraz warunków jazdy. *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 107 010 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 960 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.